|
I januarski popust za Gitar art |
PDF
|
| Štampaj |
|
E-pošta
|
|
Saturday, 03 January 2009 |
Cene ulaznica za jubilarni Gitar art festival biće snižene i tokom januara, ovaj put za 10 odsto.
Ulaznice se prodaju na blagajnama Beogradske arene, Sava centra i Kolarčeve zadužbine, kao i u prodajnoj mreži Bilet servisa, Eventima i Tiketlajna.
Najveće interesovanje vlada za veliki koncert italijanskog maestra Enija Morikonea u Beogradskoj areni, po mnogima najvećeg kompozitora našeg vremena.
Slavni autor filmske muzike će na Dan zaljubljenih, 14. februara, nastupiti sa svojim simfonijskim orkestrom „Roma Sinfonietta“ od oko stotinu članova, zajedno sa velikim horom koji za tu priliku sprema Darinka Matić Marović.
Ulaznice za koncert u Areni u januaru moći će da se kupe po cenama od 1350 do 4050 dinara.
Sting i Edin Karamazov nastupaju u velikoj sali Sava centra, 8. februara, a veoma tražena mesta za ovaj eksluzivni koncert koštaju 2250, 3150 i 4050 dinara.
Ulaznice za koncert flamenko virtuoza Vicenta Amigo i svečano otvaranje jubilarnog Gitar art festivala, 7. februara u Sava centru još uvek mogu da se kupe po sniženim cenama od 1200, 1600 i 2000 dinara.
Iste cene vrede i za koncert etno trija koji čine Vlatko Stefanovski, Miroslav Tadić i Teodosije Spasov, 13. februara u Sava centru, a tokom januara koštaće 1350, 1800 i 2250 dinara.
Četiri festivalske večeri u Kolarcu, od 9. do 12. februara predstaviće najbolje klasične gitariste iz 14 zemalja, među kojima su i velikani Alirio Dijaz, Kazuhito Jamašita i Dušan Bodanović. Ulaznice za ovaj program koštaju 2250 dinara.
Više informacija o desetom Gitar art festivalu može se pronaći na adresi www.gaf.rs.
|